Technologia stale się rozwija

Technologia stale się rozwija

Każdego roku wydają się niesamowite nowe produkty i w tym artykule są to jedne z najlepszych nowych produktów z roku 2017!

Jedne z najlepszych technologii 2017 roku

Nasza definicja gadżetu do celów tego artykułu to po prostu niesamowite rzeczy technologiczne, które chcesz pokazać znajomym. Kto nie kocha gadżetów? Świat gadżetów jest nadal prowadzony przez CES, wciąż jeszcze nie widzimy wydania wszystkich interesujących i dziwacznych gadżetów, które pojawiły się na początku tego roku. Oto kilka najlepszych gadżetów, które zostaną wydane w 2017 roku:

Petnet Smartfeeder  pet net smartfeeder

Przy 150 USD SmartFeeder nie jest zakupem impulsowym, a poza jego podstawową funkcją nie odnosi się zbytnio do szerokiego rynku konsumentów. Jest on również przeznaczony do użytku dla jednego zwierzaka, co oznacza, że jeśli masz więcej niż jeden kota lub psa, musisz kupić dodatkowe podajniki, co powoduje szybki wzrost ceny gadżetu. Jeśli jednak mieszkasz z jednym zwierzakiem i jesteś zainteresowanym inteligentną technologią domową, Petnet SmartFeeder ma fantastyczną robotę, której głównym celem jest: podanie dla zwierzaka odpowiedniej ilości żywności w określonym czasie, niezależnie od tego, co to jest.

Nvidia Shield TV

Nvidia zdaje sobie sprawę z faktu, że jego 200-kanałowa transmisja telewizyjna Shield TV skierowana jest do kilku bardzo specyficznych odbiorców. Gracze byliby przede wszystkim twórcy, z niewielką siłą pola, aby zagrać w ekskluzywne gry na Androida i gry na PC. Słynny producent sprzętu PC liczy na graczy komputerów PC, którzy mają do wyboru tę opcję. Ten telewizor może być też używany jako PC. Zamiast oglądania filmów, można zawitać na strony jak kasyna internetowe lub nawet Facebook. shield nvidia

Druga publiczność jest jednak prawdopodobnie osobami, które chcą na rynku bezwzględnie najsilniejszego na świecie odtwarzacza multimedialnego o pojemności 4 tys. Jeśli chcesz tylko TV dla transmisji strumieniowej wideo, istnieją zdecydowanie tańsze alternatywy, ale firma Nvidia planuje na przyszłość w tym małym pudełku, które oferuje wiele naprawdę imponujących funkcji.

Amazon Tap

amazon-tapAmazon Tap to bezprzewodowy przenośny głośnik Bluetooth firmy Alexa. Wystarczy nacisnąć przycisk mikrofonu i poprosić o muzykę z Prime Music, Spotify, Pandora, iHeartRadio i TuneIn. Urządzenie korzysta z usługi Alexa Voice Service po podłączeniu do sieci Wi-Fi lub mobilnego punktu dostępowego, aby odtworzyć muzykę, przeczytać wiadomości, dostarczyć raporty pogodowe, a nawet zamówić pizzę. Dysponuje dźwiękami zasilanymi przez Dolby – z podwójnymi głośnikami stereo zapewniającymi wszechstronny dźwięk o 360 stopni i zapewnia do dziewięciu godzin odtwarzania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *